Referencje

„Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Pawłem Dąbrowskim. Pełen profesjonalizm od samego początku. Byłem osobą wynajmująca lokal za pośrednictwem Pana Pawła który był bardzo pomocny na każdym etapie naszej współpracy. Bardzo rzadko spotyka się osobę która  działając w imieniu wynajmującego dba również o interes najemcy ( w tym przypadku mój). Zawsze znalazł czas na wizytę w lokalu, kompletował dokumenty, doradzał co do inwestycji i marketingu. Zawsze znajdował kompromis pomiędzy dwa stronami by każda z stron była zadowolona będąc przy tym bezstronny. Dziękuję jeszcze raz za super współpracę i wsparcie!”
Paweł Wójcik
„Polecam współpracę z Panem Pawłem za bardzo dobry kontakt, profesjonalizm i pomoc na każdym etapie.”
"Margo"
„Pana Pawła Dąbrowskiego cechuje przede wszystkim ogromna skuteczność. Sprawy notariusza, dokumentów, zaświadczeń niezbędnych do sfinalizowania transakcji załatwiane były przez Pana Pawła. Zabezpieczenie interesu obu stron, miła atmosfera jaka panowała przez cały okres transakcji to kolejne atuty. Wszystko na czas, bez zbędnych opóźnień.  Serdecznie dziękuję Panu za współpracę, profesjonalne podejście i wykazane ogromne zaangażowanie. W przyszłości nie będę miała wątpliwości, do kogo należy się zwrócić, żeby nie tracić czasu. Życzę dalszych sukcesów!"
Beata Walczak
„Współpracuję z tą firmą już kilka ładnych lat, zawsze skutecznie. Właśnie skuteczność jest główną zaletą firmy i Pana Pawła Dąbrowskiego. Jest on wymagający, to prawda, ale wszystko robi w interesie klienta.
Zapewne zasób danych o rynku i klientach jest dużym atutem firmy.
Polecam tę firmę do współpracy.”
Tadeusz Sotek
„Współpracowałem z Pawłem Dąbrowski kilkukrotnie. To doświadczony , sumienny i konsekwentny w swoich działaniach pośrednik nieruchomości. Bardzo dobre rozeznanie rynku nieruchomości komercyjnych , starannie sprawdzone i przygotowane oferty co w rezultacie zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność transakcji . Jestem pod pozytywnym wrażeniem."
Piotr Mościcki
„Współpraca kilkuletnia, dobrze wynajęte lokale, atut: mediacja w sytuacji spornej z najemcą; polecam"
Piotr z Reguł
"Z panem Pawłem Dąbrowskim współpracuję od lat i mam same najlepsze doświadczenia."
Robert Wincel
„Korzystałem z jego usług 2 razy i za każdym razem okazał pełen profesjonalizm."
Artur Czyżykowski
„Profesjonalne podejście do klienta, z dbałością o szczegóły -polecam z racji długoletniej współpracy."
Piotr Rokicki
„Pan Paweł Dąbrowski jest profesjonalistą. Polecamy jego firmę."
"Ach i Och Szkoła"
„Profesjonalne i skuteczne podejście do tematu. Dzięki obszernej wiedzy Pana Pawła z zakresu rynku lokali handlowych i jego  zaangażowaniu w powierzone obowiązki, jest to firma wiarygodna i godna poleceniu."
Maciej Żółtowski
Pozytywne: "Profesjonalizm"
Karolina Koch